Відгуки

Тут ви завжди знайдете дешо цікавеньке

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Бальнеологічний Санаторій
Average rating:  
 14 reviews
by Василь Іванович on Бальнеологічний Санаторій

Відпочивали в будиночках в Березні 2019,все прекрасно,персонал молодці,кухня на висоті,все готується в печі,індивідуальний підхід,пісні страви,окрема подяка керуючому Андрію Володимировичу за чуйність та розуміння.Всім дякую.Приїду ще.

by Олеся on Бальнеологічний Санаторій

Я ще зараз тут! Не знаю хто пише, що харчування так собі? Покажіть мені його!!! Харчування просто супер, все дуже смачно, завжди свіженьке, з печі. Меню постійно змінюється. Дівчата стараються на славу, за це велике дякую! Посуд сяє білизною, чистесенький.

Територія гарна, зелена. Проживаю у будиночку. Тут є все для комфортного проживання. Всі зручності у будиночку, все чисте. Якщо виникають любі питання, вирішуються на протязі 10-15 хв. Питайте Мішу, затримки не буде) навіть мангал змайстрував по проханню!!!

Ванни сірководневі тут унікальні, мають цілющі властивості. Взагалі задоволена всім. Пишуть, що нема дозвілля, але хто за чим приїжджає!!!

by Volodymyr on Бальнеологічний Санаторій

Отзывы санаторий Брусница

by Аня on Бальнеологічний Санаторій

Проживали у будиночках,все супер.тепло,чисто,приємні люди. Орися масажист від бога,робить добросовісно, грязі - супер.Харчування так собі. А от вечірній час - скука, нічим зайнятись. Магазину на території немає. А загалом ЛІКУВАННЯ СУПЕР

by Влад on Бальнеологічний Санаторій
Відгук

Жили в будиночка-класно. Харчування не дуже. Лікування добре, але немає чим зайнятися.

by Аня on Бальнеологічний Санаторій
відгук

відпочивала в будиночках - супер. чисто, комфортно.Лікування супер, особливо масажистка Орися -дякую їй. Харчування не дуже Сподобалося в старій столовій. а вечірній час скукота.Люди привітні, природа чудова

by Матвей on Бальнеологічний Санаторій
Отдых удался

Привет всем, я Матвей и я приежал сюда в деревянные домики к бабушке в гости (она тут проходила курс оздоровления)

Природа воздух все здесь круто

by Марія on Бальнеологічний Санаторій

Лікувалася в Брусницькому Санаторії, уже 5 разів, мені стало краще. Цього року знову хочу приїздити лікуватися. Хочу подякувати мед.персоналу за їхні вічливе ставлення до хворих. Тут чудова лікуюча цілюща вода. Я задоволена гарною природою і відпочинком.

by Vlad on Бальнеологічний Санаторій

Все чудово тут

by людмила on Бальнеологічний Санаторій

отдыхала в августе 2017 года.расселили в новоотстроенном корпусе.лечение мне понравилось.ванны для меня самое то.что сказать о персонале?ну,например массаж.записали меня сразу на их массаж.делал мужик 10 минут,бил,давил,оставил здоровые синяки.обратилась в новом корпусе к часному масажисту Станиславу.у хлопца,золотые руки,делает мягко,прорабатуя каждую мышцу.и длительность 30 минут. им осталась очень довольна.питание,как и в советских больницах и санаториях.с голоду не умреш.а все остальное обычно.чуть больше сервиса и былобы идеально.то зачем я ехала,я получила

by Vova on Бальнеологічний Санаторій

Veri good

by Вероника on Бальнеологічний Санаторій

Здравствуйте! Хочу поделиться своим мнением о санатории " брусница" и конечно про условия и персонал. Очень рада что попала именно в домики! Тут я могу совмещать лечение с комфортом и релаксом! На все мои капризы любезно и отзывчиво реагирует Андрей Владимерович ,за что ему огромное спасибо! Смело рекомендую тем кто хочет оздоравливаться с комфортом без сомнений звоните вам ответят на все вопросы и приезжайте сюда!

by Володимир on Бальнеологічний Санаторій
Лікування шлунку

Вибираючи ціна якість, мені дуже підійшо лікування.

by Юрик on Бальнеологічний Санаторій
Клас

Все чудово! Мені подобається!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *