Сірководневі ванни – Лікування від багатьох хвороб.

Комплексне лікування:
захворювань шкіри, хвороб нервової системи, гінекологічних та урологічних захворювань. Діляться на: води слабкої, середньої концентрації, міцні і дуже міцні.

Особливість лікування сірководневими ваннами?

Як основа це фактори лікування сірководневими ваннами, які дуже добре пристосовуються до організму людини . По-перше, на шкіру впливає гідростатичний тиск води і її температурний режим, а сірководень, що міститься у воді, проникає через шкіру в кров і подразнює нервові закінчення. Як правило, реакція шкіри на сірководневі води супроводжується почервонінням, збільшенням секреції сальних залоз тощо, стимулюванням обмінних процесів, поліпшенням живлення шкіри.

Сірководневі ванни дозволяють очистити поверхню шкіри від кислот, лугів, солей, мікро-організмів і продуктів метаболізму, сприяють прискоренню загоєння м’язової тканини, шкіри, мають протизапальну дію. Крім того, сірководневі ванни покращують стан центральної і периферичної нервової системи. Допомагають знизити артеріальний тиск, сприяють поліпшенню обмінних процесів тощо.

Показання до застосування сірководневих ванн

Сірководневі ванни дуже успішно використовуються для лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи, хвороб шкіри, при запальних захворюваннях опорно-рухового апарату, гінекологічних та урологічних захворюваннях, що є дуже важливим в наш час.

Крім того, комплексні лікування ваннами такого типу використовують, при захворюваннях суглобів, хребта, при гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті.

Сірководневі ванни також показані при варикозному розширенні вен, променевій хворобі, для нормалізації вуглеводного, жирового, мінерального та білкового обміну. Проте не варто забувати про низку протипоказань.

Протипоказання до застосування сірководневих ванн

Сірководневі ванни не слід застосовувати при аритмії, ішемічній хворобі серця, що супроводжується тяжкими нападами стенокардії, захворюваннях нирок і печінки, онкологічних захворюваннях, туберкульозі тощо. Лікування сірководневими ваннами обов’язково має призначати та контролювати кваліфікований лікар. Сьогодні ванни такого типу найчастіше використовуються у санаторно-курортних закладах.

В Україні одним із таких санаторіїв, де використовують сірководневі ванни, є Центр Відновного Водолікування ”Брусниця”. Тут для лікування різноманітних захворювань застосовується сульфідна вода з концентрацією до 180 мг/л вільного сірководню (для купелів), яка в класифікації мінеральних вод виділена в спеціальний тип сірководневих вод.

Тут є найбільш концентрована сірководнева вода в Україні яка видобувається із свердловини глубиною понад 250м. Саме сюди на лікування та відпочинок приїздять з усіх куточків України та із-за кордону. Тут лікує сама природа…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *