Відгуки

Тут ви завжди знайдете дешо цікавеньке

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 14 reviews
by Василь Іванович on Бальнеологічний Санаторій

Відпочивали в будиночках в Березні 2019,все прекрасно,персонал молодці,кухня на висоті,все готується в печі,індивідуальний підхід,пісні страви,окрема подяка керуючому Андрію Володимировичу за чуйність та розуміння.Всім дякую.Приїду ще.

Я ще зараз тут! Не знаю хто пише, що харчування так собі? Покажіть мені його!!! Харчування просто супер, все дуже смачно, завжди свіженьке, з печі. Меню постійно змінюється. Дівчата стараються на славу, за це велике дякую! Посуд сяє білизною, чистесенький.
Територія гарна, зелена. Проживаю у будиночку. Тут є все для комфортного проживання. Всі зручності у будиночку, все чисте. Якщо виникають любі питання, вирішуються на протязі 10-15 хв. Питайте Мішу, затримки не буде) навіть мангал змайстрував по проханню!!!
Ванни сірководневі тут унікальні, мають цілющі властивості. Взагалі задоволена всім. Пишуть, що нема дозвілля, але хто за чим приїжджає!!!

Проживали у будиночках,все супер.тепло,чисто,приємні люди. Орися масажист від бога,робить добросовісно, грязі - супер.Харчування так собі. А от вечірній час - скука, нічим зайнятись. Магазину на території немає. А загалом ЛІКУВАННЯ СУПЕР

Відгук

Жили в будиночка-класно. Харчування не дуже. Лікування добре, але немає чим зайнятися.

відгук

відпочивала в будиночках - супер. чисто, комфортно.Лікування супер, особливо масажистка Орися -дякую їй. Харчування не дуже Сподобалося в старій столовій. а вечірній час скукота.Люди привітні, природа чудова

Отдых удался

Привет всем, я Матвей и я приежал сюда в деревянные домики к бабушке в гости (она тут проходила курс оздоровления)
Природа воздух все здесь круто

Лікувалася в Брусницькому Санаторії, уже 5 разів, мені стало краще. Цього року знову хочу приїздити лікуватися. Хочу подякувати мед.персоналу за їхні вічливе ставлення до хворих. Тут чудова лікуюча цілюща вода. Я задоволена гарною природою і відпочинком.

Все чудово тут

отдыхала в августе 2017 года.расселили в новоотстроенном корпусе.лечение мне понравилось.ванны для меня самое то.что сказать о персонале?ну,например массаж.записали меня сразу на их массаж.делал мужик 10 минут,бил,давил,оставил здоровые синяки.обратилась в новом корпусе к часному масажисту Станиславу.у хлопца,золотые руки,делает мягко,прорабатуя каждую мышцу.и длительность 30 минут. им осталась очень довольна.питание,как и в советских больницах и санаториях.с голоду не умреш.а все остальное обычно.чуть больше сервиса и былобы идеально.то зачем я ехала,я получила

Veri good

Здравствуйте! Хочу поделиться своим мнением о санатории " брусница" и конечно про условия и персонал. Очень рада что попала именно в домики! Тут я могу совмещать лечение с комфортом и релаксом! На все мои капризы любезно и отзывчиво реагирует Андрей Владимерович ,за что ему огромное спасибо! Смело рекомендую тем кто хочет оздоравливаться с комфортом без сомнений звоните вам ответят на все вопросы и приезжайте сюда!

Лікування шлунку

Вибираючи ціна якість, мені дуже підійшо лікування.

Клас

Все чудово! Мені подобається!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *